قوانین و مقررات سایت دکور ۱۱۸

۱-مشاوره قبل از خرید

امکان مشاوره تلفنی قبل از خرید در خصوص انتخاب کالا برای کلیه مشتریان از ساعت ۸ الی ۲۰ هر روز به غیراز روزهای تعطیل فراهم می‏باشد.

۲-سفارش تلفنی کالا

جهت خرید محصولات سایت «دکور ۱۱۸» امکان سفارش به صورت تلفنی وجود دارد و شما میتوانید با شماره های ۰۲۱٢٨۴٢۵٨١١تماس حاصل فرمائید .

۳-انصراف خریدار از خرید

در صورتی که خریدار پس از واریز وجه کالا به هر دلیلی از خرید منصرف شود، چنانچه مراحل ارسال کالا انجام نشده باشد، وجه پرداختی بطور کامل مسترد می شود.

۴-عدم موجودی کالا

با وجود ثبت روزانه عدم موجودی محصولات در سایت، گاهی محصولات دارای محدودیت موجودی می شوند. در صورتی که کالای خریداری شده شما محدودیت و یا عدم موجودی داشته باشد، از طرف فروشگاه دکور۱۱۸ با مشتری تماس گرفته خواهد شد. چنانچه تمایل به انتخاب محصول دیگری نداشته باشید، وجه پرداختی شما مسترد خواهد شد. این موضوع معمولا در مواردی خاص پیشمی آید.

۵- سلامت کالا

لطفا در هنگام تحویل کالا، صحت آن را بررسی کرده و از تحویل گرفتن کالای معیوب یا صدمه دیده خودداری نماید. در صورتی که پس از تحویل کالا متوجه آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل شدید ظرف مدت ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش «دکور۱۱۸» اطلاع دهید تا بررسی شود. چنانچه اشکال از کار شرکت حمل و یا ارسال بود می توانید کالای آسیب دیده را به همراه صورت جلسه حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش ارسال نماید.

۶- مغایرت کالا با فاکتور

در صورت مغایرت کالای ارسالی با فاکتو سفارش شما ، لطفا در همان روز با پشتیبانی تماس گرفته شود تا هر چه سریعتر و بهتر بتوانیم پاسخگوی شما باشیم.

۷- باز کردن و خرابی بسته بندی کالا توسط مشتری

در صورت باز کردن و خرابی بسته بندی کالا توسط خریدار امکان مرجوع کردن یا تعویض کالا وجود ندارد.

۸-مرجوعی کالا

پس از هماهنگی با کارشناسان و تائید ارسال کالا به عنوان مرجوعی ، پس از بررسی و تائید صحت کالا توسط کارشناسان وجه پرداختی به حساب مشتری مسترد خواهد شد.

۹- انتخاب نصاب

انتخاب نصاب با اختیار خریدار صورت می پذیرد و سایت دکور١١٨جهت افزایش سهولت در نصب کالا خدمات معرفی نصاب های فنی سراسر کشور را ارائه می دهد .

در صورتی که نصاب کاغذ دیواری از مهارت کافی برخوردار نباشد و مشکلی در نصب کاغذ دیواری ها به وجود بیاید، سایت دکور١١٨مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.
کلیه اصول و رویه‏‌های دکوراسیون «دکور۱۱۸» منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشد.
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته ۸ صبح الی١۴عصر و ١۶ الی ٢١، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری در اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید.